Zapraszamy na 1.Piknik rodzinny +4łapy, który odbędzie się 16 września 2017 w Dąbrowie Górniczej (Park Hallera). Piknik otwiera przyszłoroczny cykl imprez +4łapy.

Rejestracja w 1.Grze miejskiej z psem:

Po wysłaniu formularza otrzymają Państwo (do 2 dni) potwierdzenie udziału w Grze miejskiej z psem oraz numer konta Fundacji Aurea celem opłacenia wpisowego w kwocie 15 zł. 

Szczegóły dotyczące pikniku: https://www.facebook.com/ap360pl/

piknik grafika

Piknik +4łapy to impreza dla każdego kto ma, chciałby lub planuje mieć swojego psiego przyjaciela. Zapraszamy całe rodziny, przygotowaliśmy atrakcje dla każdego. Przez cały dzień będą organizowane konkursy dla dzieci, pokazy specjalistów i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Główne atrakcje pikniku to:

– 1.Gra miejsca z psem, czyli zamiast typowego biegu gra w której może wziąć udział każdy. Rodzina z dzieckiem, wytrawny biegacz, a nawet miłośnik seriali i pilota do TV

– strefa aktywności, czyli miejsce gdzie prowadzone będą pokazy, prezentacje oraz konkursy

– stoiska partnerów pikniku, wraz z prezentacją ich produktów i usług

– wielki namiot ze strefą handmade, tylko u nas zebrane w jednym miejscu wyjątkowe produkty dla Twojego psiaka i do domu

– strefa chillout’u gdzie będzie można usiąść na leżaku, napoić swojego psiego kumpla wodą

piknik mapa

Piknik otwiera nasza 1.Gra miejska z psem. Co ważne będzie miała charakter edukacyjny (nad jej przebiegiem czuwa behawiorysta) a cały przychód z niej zostanie przekazany na cele charytatywne. Trasa gry długości ok 3 km przebiega przez Park Hallera w Dąbrowie Górniczej, została przygotowana tak żeby mógł ją pokonać każdy uczestnik naszego pikniku. Po drodze przygotowane zostaną punkty z pytaniami i zadaniami dla zawodników, tak wiec liczy się nie tylko szybkość ale też wiedza o psach i ich wychowaniu. Co ważne wystartować można w pojedynkę ze swoim psiakiem ale również cała rodziną. Wybieracie jednego kapitana, który otrzyma od nas numer startowy i w trasę ruszacie swoim rodzinnym zespołem. Koszt udziału w grze to 15 zł, cały przychód z tego tyłu trafi na wsparcie Fundacji Aurea.

Piknik +4łapy jest imprezą towarzyszącą Vienna Life Lang Team Maraton Rowerowy.

 

Reklamy